Тест на наркотичні речовини

Наркоманія – це одна з найгостріших соціальних проблем, що руйнує як суспільство, так і конкретні особистості, їх родини. Початок прийому наркотиків може здатися легкими пустощами, від яких можна швидко і в будь-який момент відмовитися. Як показує практика, таке ставлення призводить до дуже серйозних проблем: порушення психологічних, фізіологічних функцій організму і навіть смерті.

Якщо ви виявили ознаки вживання наркотиків у своїх близьких або просто з’явилися обґрунтовані підозри – проведіть спеціалізований тест на наркотики і отримаєте 100% правильну відповідь.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

Тест на наркотики: два основних способи перевірки

Сьогодні існує два способи, що дозволяють провести тест на наркотики. Перший спосіб, передбачає покупку аптечного тесту на наркотики і проведення його в домашніх умовах, а другий – проведення тесту в умовах спеціалізованої наркологічної клініки.

Придбання тесту на наркотики в аптеці і використання його в домашніх умовах несе в собі кілька істотних недоліків:

  • Домашні експрес-тести, які реалізуються в аптечних мережах, дуже обмежені і мають вкрай низьку результативність. Вони не здатні показувати малі залишкові дози, а також багато типів наркотичних засобів;
  • Підозрюваний у вживанні може легко зіпсувати тест. Наркомани досить винахідливі, від них можуть звучати цілком переконливі відмовки про те, що тест на наркотики вкрай ненадійний, він показує помилковий результат або зовсім підроблений.

Проходження тесту на наркотики в умовах наркологічної клініки дає можливість отримати максимально достовірний результат. Він дозволяє знайти дуже широкий ряд наркотичних засобів, показати навіть найменші залишкові дози (3-4 місяці після вживання) і практично виключає можливість помилки, псування тестованого матеріалу та інших ситуацій, здатних викликати сумніви в об’єктивності результату – це дуже важливо для людей, що бажають «докопатися»до істини і дізнатися правду про своїх близьких людей.

Тестування на наркотики в медичному центрі «Сучасна Психіатрія»

Медичний центр «Сучасна Психіатрія» пропонує послуги щодо комплексного лабораторного тесту на наркотики. У нашій клініці є все необхідне для проходження процедури, працюють висококваліфіковані фахівці, а всі проведені тести є повністю конфіденційними. Ми розуміємо важливість нерозповсюдження такої інформації, тому наші клієнти можуть бути повністю впевнені, що тестування залишиться лікарською таємницею.

Як проводиться тест на наркотики в клініці

Проводиться прийом і здійснюється забір необхідного матеріалу для тесту. Наші фахівці подбають про те, щоб особа, яка проходить тестування не мала можливості зробити підміну або псування зразків – це гарантує максимально точний, достовірний результат.

Отримані зразки відправляються у власну лабораторію «Сучасна Психіатрія», де проводиться дослідження, що показує наявність або відсутність наркотичних засобів в організмі, їх тип і кількість.

Чи можна здати тест на наркотики в домашніх умовах

Бажання людей пройти процедуру в домашніх умовах є не дивним, адже в такому випадку немає необхідності виїжджати в клініку. Вибираючи даний варіант необхідно враховувати всі ризики, в першу чергу, пов’язані з поведінкою потенційного наркозалежного, який всіма можливими способами, буде намагатися дискредитувати або фальсифікувати результат. У разі не можливості приїхати в клініку наші фахівці можуть провести тест на наркотики вдома.
Бережіть себе і своїх близьких, звертаючись до професіоналів!