Сертифікат психіатра

Згідно з чинним законодавством України, сертифікат психіатра – це офіційний медичний документ, оформлений за формою (122-2/0). Він може видаватися як державними, так і приватними медичними установами, документ є підтвердженням відсутності психічних патологій у конкретної людини.

У клініці «Сучасна Психіатрія» ви можете отримати послуги з оформлення сертифіката психіатра на вигідних умовах. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, котрі суворо дотримуються інструкцій і норм лікарської етики, тому до нас звертаються провідні роботодавці країни, для отримання об’єктивних результатів психіатричного обстеження своїх підлеглих.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

Для чого потрібен сертифікат психіатра

Сертифікат психіатра необхідний для вирішення цілого ряду особистих і професійних завдань, в тому числі:

  • При працевлаштуванні на певні посади: медичних працівників і фармацевтів (дотичних з наркотичними речовинами і прекурсорами), охоронців, вчителів, водіїв громадського транспорту, військовослужбовців, висотників, ряд посад в державних органах.
  • Для отримання водійського посвідчення;
  • Отримання дозволу на зброю;
  • При оформленні великих споживчих кредитів, іпотек, інвестиційних угод;
  • При укладанні угод купівлі/продажу нерухомості;
  • При усиновленні дитини.

Отриманий сертифікат психіатра є доказом психічної врівноваженості людини, а також його стійкості до виникаючих стресових ситуацій. Він підтверджує те, що людина є безпечним для себе і оточуючих в різних стресових ситуаціях, які можуть траплятися на роботі, при водінні, носінні зброї, військової служби і т.д.

Де можна отримати сертифікат психіатра

Отримати сертифікат психіатра можна двома основними способами: звернувшись в приватну клініку або в профільну державну медичну установу. Як в одному, так і в іншому випадку є свої переваги і недоліки.

Перевагою отримання сертифіката в державній лікарні є більш низька вартість, ніж в приватній клініці. Однак, варто враховувати особливості вітчизняної медицини, які супроводжуються тривалим бюрократичним оформленням, наявністю великих черг, некомфортними умовами при очікуванні, а також низьким рівнем сервісу. При наявності корупційної складової, вартість сертифіката наближається до ціни оформлення в приватній клініці.

Отримання сертифікату психіатра в приватному медичному закладі має цілий комплекс переваг, крім офіційної вартості послуги, яка трохи вище ніж у державній поліклініці.

З основних переваг варто відзначити:

  • Можливість попереднього запису на зручний для вас час – після запису, можна бути впевненим, що у лікарі не буде черги, а прийом відбудеться своєчасно;
  • Відсутня складна бюрократична складова. Для проходження огляду і отримання сертифікату психіатра, необхідно надати: паспорт, приписне свідоцтво або військовий квиток;
  • Оформлення сертифіката на бланку державного зразка проводиться відразу після отримання висновку лікарів. Як правило, в той же день;
  • Всі процедури проводяться в сучасних оснащених приміщеннях, в комфортних для пацієнта умовах.

Необхідно оформити сертифікат психіатра в Україні, і отримати сервіс від висококваліфікованих фахівців? Зверніться в медичну клініку “Сучасна Психіатрія” і відчуйте професійний підхід за доступною ціною!