Розлади сну

Розлади сну – це одні з найпоширеніших проблем для сучасної людини. Згідно зі статистикою, не менше 8-15% людей працездатного віку відчувають проблеми, а 9-11% змушені вживати медичні препарати. Якщо своєчасно не провести правильне лікування, що дозволяє повністю відновити здоровий міцний сон, з віком проблема може лише посилитися.

Порушення сну можуть проявлятися у людей різних вікових категорій, з характерною симптоматикою порушень. Дані розлади можуть бути як первинними, так і вторинними. Первинні – не мають залежності від проблем внутрішніх органів, в той час як вторинні – є прямим наслідком різних фізіологічних захворювань.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

Основні причини розладу сну

Розлад сну може бути викликаний цілою низкою чинників різної етіології: від банального перезбудження, до патологічної втоми і порушення роботи внутрішніх органів. До найпоширеніших причин, що викликають розлад сну, відносять: регулярні або поодинокі стресові ситуації, підвищені фізичні навантаження безпосередньо перед сном, вживання медичних препаратів, кавових або енергетичних напоїв, психічні розлади, серцево-судинні проблеми, порушення обміну речовин, переїдання перед сном, малорухливий спосіб життя і т.д.

Для того, щоб визначити точну причину розладу сну у конкретного пацієнта, необхідно пройти комплексну діагностику у кваліфікованого фахівця.

Головні симптоми розладу сну

Найбільш важливі і яскраво виражені симптоми розладу сну: безсоння, труднощі з засинанням, багаторазові прокидання посеред ночі або навпаки надмірна сонливість. Також, розлад сну може супроводжуватися неспокійним станом, зниженням фізичної і розумової активності, зміною емоційного стану.

Симптоми розлади сну можуть істотно відрізнятися, в залежності від причин виникнення проблеми та індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Розлад сну має таку класифікацію:

  • Інсомнія – супроводжується ускладненням процесу засинання і безсонням. Може провокуватися змінами психологічного стану, а також вживанням наркотиків або алкоголю;
  • Гіперсомнія – супроводжується підвищеною сонливістю. Так само як інсомнія, може викликатися порушенням психологічного стану і надмірним вживанням алкоголю або наркотичних речовин;
  • Паросомнія – супроводжується порушенням нормальної фізіологічної роботи внутрішніх органів і систем організму. У таких випадках можуть спостерігатися такі симптоми: енурез, нічні епі-напади, сомнабулізм, нічні страхи і інші розлади.

Лікування розладів сну у Львові

Нормалізація способу життя – гігієна сну, баланс роботи-відпочинку, дозоване фізичне активність.

Дієта – їжа впливає не тільки на нашу вагу, але і на наше психологічне благополуччя.

Фізіотерапія – озонотерапіяксенонотерапія, масаж, лікувальна фізкультура.