Реабілітація алкозалежних

Алкоголізм – це серйозне хронічне захворювання, що руйнує не тільки життя залежної людини і його сім’ю, а й впливає на всі аспекти життя людини. У цей період погіршується здоров’я організму і відбувається поступова деградація особистості. Для ефективного лікування алкогольної залежності недостатньо зняти симптоми похмілля і вивести людину із запою – необхідна комплексна реабілітація, що дозволяє усунути залежність відразу на двох рівнях: фізіологічному і психологічному.

Реабілітація алкозалежних – особливості процедури

Реабілітація алкозалежних передбачає цілий комплекс медичних і терапевтичних процедур, спрямованих на відновлення фізичного та психологічного здоров’я людини. В процесі лікування фахівці підбирають оптимальну програму одужання, враховуючи особистісні особливості пацієнта.

У неї включені оптимальний раціон харчування, проведення комплексної медикаментозної відновлювальної терапії, індивідуальні та групові сеанси психотерапії, групові заняття по 12 крокової програмі і концепції хвороби. Все це дозволяє пацієнтові зрозуміти всю згубність алкогольної залежності, а також сприяє відновленню всіх сфер його життя.

Психологічна допомога проводиться в спеціалізованому не медичному закладі, де пацієнт знаходиться під цілодобовим наглядом фахівців – це дозволяє своєчасно вносити необхідні корективи в схему проходження курсу, отримувати рекомендації та ефективно контролювати весь процес реабілітації, який одужує.

Реабілітаційний центр для алкоголіків у Львові

Спеціалізований наркологічний центр «Сучасна Психіатрія» має свою власну авторську методику і проводить професійну реабілітацію алкозалежних людей на базі власних центрів. У нас є всі необхідні умови для комплексного відновлення психологічного і фізіологічного стану пацієнта, а також працюють висококваліфіковані дипломовані фахівці, які мають успішний досвід реабілітації алкоголіків будь-якої складності.

Всі заходи проводяться в режимі стаціонарного або амбулаторного відвідування. Пацієнтам надаються комфортні палати, повноцінне харчування, зали для заняття спортом, зали для групових занять, місця для відпочинку, тенісні столи, сауна. Центр має всі необхідні умови для якісного проходження реабілітації.

Процес відновлення проходить під суворим контролем широкого спектра фахівців: наркологів, психіатрів, психологів, консультантів по хімічної залежності, психотерапевтів і іншого персоналу, який забезпечує як проведення медичних процедур, так і комфорт перебування в стаціонарі.

Як проходить реабілітація алкозалежних

Реабілітація алкозалежних в нашій клініці передбачає поетапне комплексне відновлення здоров’я людини. На перших етапах проводиться зняття синдрому абстиненції, здійснюється детоксикація і відновлюється нормальна фізіологія організму.

Далі відновлення психологічного стану хворого і його соціальних аспектів. Фахівцями проводяться заняття, спрямовані на вміння справлятися з виникаючими стресами, налагоджувати взаємини в родині і на роботі, групи профілактики зриву. Все це проводиться як в індивідуальному, так і груповому режимі.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування