Підшивка від алкоголізму

Алкоголізм є складним хронічним захворюванням, що призводить до погіршення загального стану організму, прояву психологічних і фізіологічних патологій, а також соціальному руйнування життя людей та їх родин. Людина страждає залежністю не може контролювати себе в прагненні випити чергову «чарку», все глибше занурюючись в порочне коло. Тому дуже важливо вжити своєчасні заходи, які дозволять подолати проблему і повернутися до нормального повноцінного життя.

Сьогодні існує кілька способів позбавлення від залежності, і одним з найефективніших є підшивання від алкоголізму, що передбачає різку відмову від вживання алкогольних напоїв навіть в невеликих кількостях – це дозволяє відновити здоров’я організму на тривалий період.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

Підшивка від алкоголізму

Підшивкою від алкоголізму називається один з медикаментозних методів кодування, що передбачає введення медичних препаратів (ампули) в підшкірно-жирову клітковину. Як правило, ліки знаходиться в капсулі у вигляді гелю або таблетки, що містять речовину, що викликає гостру реакцію організму, в разі вживання спиртних напоїв навіть в невеликих кількостях.

Проведення маніпуляції сприяє запобіганню рецидиву захворювання у залежних людей. Однак, процедура не є панацеєю, підшивка діє певний час, за який рекомендується пройти комплексну реабілітацію та психологічну допомогу.

Вшивання ампули від алкоголізму, які препарати викорисуються

На сучасному ринку представлений ряд медикаментів, які використовуються для проведення підшивки. У спеціалізованій клініці «Сучасна Психіатрія», використовується найефективніші препарату для підшивки:

Вшивання Торпедо – традиційний, найвідоміший спосіб кодування. Препарат з’явився одним з перших на ринку і сьогодні показує хорошу ефективність;

Вшивання Еспераль – це засіб, що випускається французькою фармацевтичною компанією протягом останніх 20 років. Воно використовується для лікування алкогольної залежності і успішно доводить свою високу ефективність на практиці;

Підшивання Тетлонг – забезпечує відразу кілька позитивних моментів: пригнічує надмірний потяг до алкоголю, має антидепресивний ефект, а також робить прийом алкоголю небезпечним для життя, стимулюючи страх пацієнта до вживання спиртного;

Підшивка Вівітрол – універсальний препарат, що дозволяє провести кодування від алкогольної та наркотичної залежності. Він блокує рецептори, забезпечуючи відсутність задоволення від вживання алкоголю.

Як підготуватися до підшивки

Підготовка до процедури є ключовим етапом, що дозволяє відновити нормальну фізіологію і психологію хворого. Перед підшивкою необхідно утриматися від вживання спиртного в будь-яких кількостях протягом мінімум 5 днів. За цей час, з організму виводяться продукти розпаду етилового спирту, а також відновлюється нормальна робота внутрішніх органів.

Також, при підготовці дуже важливим фактором є усвідомлення хворим того, що з проблемою алкогольної залежності необхідно боротися. При необхідності, лікар-нарколог проводить профілактичні мотивуючи бесіди, що дозволяють зрозуміти всю складність проблеми і викликають бажання її вирішити.

Як проходить процедура підшивки в клініці

Вшивання торпедо і інших препаратів для лікування залежності проводиться в стерильних умовах клініки, висококваліфікованими лікарями-наркологами, які мають великий успішний досвід проведення процедури. Капсула вводиться ін’єкційно у вигляді уколу в товщу жирової тканини або через невеликий розріз, який згодом зашивають.

Після проведення процедури, лікарі показують ефективність підшивки за допомогою «провокації», даючи пацієнтові невелику дозу алкоголю, стимулюючи активну реакцію організму, що має нестерпний характер – це дозволяє продемонструвати наслідки при подальшому вживанні алкогольних напоїв.

Клініка «Сучасна Психіатрія» має ліцензію МОЗ України та використовує тільки сертифіковані препарати найвідоміших виробників – це гарантує високу якість і ефективність проведеної процедури.