Лікування переїдання

Переїдання – розлад прийому їжі, що призводить до появи зайвої ваги.

Переїдання – проблема, яку відчуває практично кожна людина. Воно викликає неприємну важкість у животі, надмірну сонливість і навіть безсоння. Результатом зайвого вживання їжі нерідко стають серйозні проблеми травної системи. Для багатьох, переїдання є буденною нормою, до якої звикаєш і вже не можеш вирватися з цього порочного кола. Єдиним способом позбутися проблеми є своєчасне професійне лікування.

Регулярне переїдання загрожує розтягуванням шлунка, уповільненням його моторики, збільшенням маси тіла і кількості жирової тканини, псує фігуру і стимулює втрату здорової координації.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

Причини переїдання

Більшість людей, які схильні до переїдання мають одну з двох проблем: регулярну і епізодичну. Періодичне переїдання відноситься практично до всіх людей, наприклад, під час святкування тих чи інших свят за столом – воно не загрожує серйозною небезпекою, варто лише трохи себе обмежувати, розуміючи наслідки. У свою чергу, регулярне переїдання – це серйозна проблема, здатна привести не тільки до тяжкості в шлунку, сонливості, але і до різних захворювань шлунково-кишкового тракту, ожиріння, а також патологій, які здатні привести до смерті.

До основних причин переїдання відносять:

  • Знижену чутливість шлунка до змін кількості їжі через здатність розтягуватися. Причиною низької чутливості є прихід почуття ситості лише через 15-20 хвилин після початку вживання їжі;
  • Жага, замаскована під почуття голоду. Організм, який відчуває потребу в надходженні води, викликає у людини відчуття голоду, яке не вдається усунути прийомом їжі навіть у великих кількостях;
  • Психологічні проблеми, викликані різною етіологією, в тому числі: регулярні стресові ситуації, перепади настрою, невпевненість в собі, занижена самооцінка, а також інші психологічні захворювання.

Симптоми переїдання

Симптоматика переїдання є традиційною і може провялятся відразу в декількох формах. При їх виявленні необхідно негайно звернутися до кваліфікованого лікаря:

  • Безконтрольний прийом їжі в більшості побутових ситуацій: сидіння в інтернеті, перегляд ТВ, прослуховування музики, читання книг і т.д .;
  • Різке або планомірне збільшення маси, а також її різкі коливання;
  • Дискомфорт в області шлунково-кишкового тракту, регулярне здуття живота, газоутворення, періодичні болі;
  • Порушення нормального сну (безсоння або надмірна сонливість);
  • Бажання поглинати їжу навіть при відсутності почуття голоду, наприклад, в стресових ситуаціях.

Етапи лікування переїдання в спеціалізованій клініці Львова

Переїдання є серйозною проблемою, яку необхідно лікувати медикаментозними та психологічними методиками. Як правило, лікування спрямоване на усунення першопричини виникнення переїдання і складається з двох етапів: діагностика і терапія.

Діагностика, грунтується на вивченні історії пацієнта і розумінні його проблем, дозволяє визначити основну причину переїдання: психологічну, фізіологічну;

Лікування переїдання через фізіологічних проблем проводиться медикаментозно, в той час як лікування переїдання через психологічні фактори, вимагає активної роботи психолога, який проводить лікування психологічними методами.

Вартість лікування переїдання в Києві залежить від складності захворювання і спектра наданих послуг.

Запишіться на прийом в клініку «Сучасна Психіатрія», і забудьте про переїдання назавжди!