Лікування ожиріння

Ожиріння – це хронічне захворювання, яке проявляється патологічним відкладенням жиру в організмі і надмірним підвищення маси тіла. Зайва вага – поширена причина комплексів, насмішок з боку перехожих, проблем в особистому житті, серйозних проблем зі здоров’ям, здатних викликати захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи, а також стати каталізатором безлічі інших патологій, що не дозволяють насолоджуватися здоровим повноцінним життям.

На щастя, сьогодні існують високоефективні методи діагностики і лікування ожиріння, здатні за невеликий термін відновити правильний обмін речовин в організмі і скинути зайву вагу. Тому дуже важливо пройти лікування ожиріння у професійних лікарів, здатних ефективно визначити причину проблем і забезпечити правильне лікування.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

Основні причини ожиріння

У більшості випадків розвиток ожиріння викликано дисбалансом надходження в організм енергії від спожитої їжі і фізичними навантаженнями, що забезпечують її спалювання.

Однак, захворювання може бути викликане і рядом інших причин, таких як: порушення здорової функції органів травлення, генетичними патологіями та гормональними проблемами.

Зайві калорії, що надходять в організм хворого, не виводяться, а перетворюються і залишаються в якості жирових відкладень, що накопичуються в жировому депо (внутрішні органи, черевна стінка, підшкірна клітковина) – це веде до поступового або активного збільшення ваги тіла, що підвищує навантаження на опорно руховий апарат і органи, обмежуючи моторику і ефективність роботи всього організму.
До головних причин ожиріння відносять: малорухливий спосіб життя, шкідливі звички, генетичні проблеми, недотримання правильного харчування, ряд ендокринних патологій, психогенне переїдання, стреси, недосипання, гормональний дисбаланс, в тому числі з-за прийому гормональних препаратів і ряд інших чинників.

Симптоми ожиріння

Основним специфічним симптомом є надлишкова маса тіла, викликана відкладенням жирів на животі, спині, кінцівках, потилиці, тазостегновому суглобі і інших ділянках тіла. Виявивши ці симптоми, необхідно звернутися до лікаря, який визначить джерело проблеми і проведе лікування від ожиріння, що дозволяє повернути людину до нормального комфортного життя.

Ожиріння поділяють на 4 основних стадії, де 1 і 2 стадія є поширеними. На цих стадіях хворий може відчувати надмірну сонливість, пітливість, слабкість, нудоту, болі в суглобах, хребті і задишку. 3 і 4 стадія ожиріння супроводжується гострими фізіологічними проблемами організму, що включають ускладнену роботу серцево-судинної, травної та дихальної систем.

Методи лікування ожиріння в Медичному Центрі Сучасна Психіатрія

Лікування ожиріння в Медичному Центрі Сучасна Психіатрія проводять досвідчені висококваліфіковані лікарі. Первинна діагностика, дозволяє визначити причину розвитку проблеми, після чого призначаються терапевтичні, дієтичні і психологічні процедури, із залученням терапевтів, дієтологів і психологів.

В процесі лікування, нашими лікарями використовуються як медикаментозні, так і дієтичні методи, які здатні усунути першопричину розвитку захворювання, а також привести організм в фізіологічно здоровий стан. В деяких випадках можуть знадобитися хірургічні методи, що забезпечують оперативне лікування ожиріння – ця процедура застосовується в складних випадках, при стійкому утриманні ваги.

Вартість лікування ожиріння формується виходячи зі стану хворого на момент прийому і переліку наданих послуг.