Наркологічний стаціонар Львів

Наркоманія відноситься до однієї з найбільш серйозних наркологічних проблем, що викликають сильну фізіологічну і психологічну залежність організму до певних речовин. Більшість людей не в змозі самостійно впоратися з цією проблемою і потребують професійної допомоги.

Сьогодні найефективнішим способом позбутися згубної залежності є лікування в стаціонарі. Такий спосіб, дозволяє лікарям-наркологам якісно діагностувати проблему і вживати необхідні заходи, своєчасно корегуючи схему лікування, з урахуванням актуального стану хворого.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

Лікування наркоманії в стаціонарі – Львів

У наркологічному центрі проводиться необхідне лікування, яке демонструє високу результативність. Дуже важливо, щоб процедури проводили висококваліфіковані сертифіковані лікарі-наркологи, психологи, терапевти, що володіють відмінними теоретичними знаннями і багатим успішним досвідом лікування наркологічних проблем.

Стаціонар повинен мати все необхідне медичне обладнання та хороші умови в палатах: комфортні спальні місця, якісний ремонт з кондиціонером, телевізором, санвузолом та інші зручності, що дозволяють хворому повністю сконцентруватися на своєму здоров’ї, відчути турботу і зрозуміти всю красу здорового життя без наркотиків.

Переваги лікування наркоманії в стаціонарі

Головною перевагою є наявність спеціалізованого медичного обладнання та цілодобове спостереження лікарем-наркологом за поточним станом пацієнта, з можливістю швидкого внесення змін в схему терапії, для підвищення її ефективності.

До основних етапів лікування наркоманії в стаціонарі відносять:

  • Доставка пацієнта автомобілем в наркологічний центр і прийом, який передбачає комплексний огляд і визначення поточного стану організму;
  • Проводиться детоксикація, спрямована на швидке і ефективне виведення залишків наркотичних засобів і їх похідних з організму з використанням спеціальних медичних препаратів. На цьому етапі також полегшуються фізичні страждання від ломки;
  • Терапія з використанням ефективних медикаментозних методів і кодуванням (підшивка / гіпноз);
  • Психологічна робота з наркозалежним (як індивідуальна, так і групова). Вона спрямована на самостійне усвідомлення всієї небезпеки вживання наркотичних засобів, а також відновлення нормального психологічного стану.

Стаціонарне лікування наркоманії в медичному центрі "Сучасна Психіатрія"– особливості та переваги

Медичний центр “Сучасна Психіатрія” спеціалізується на лікуванні наркозалежних людей в Києві та Київській області. У стаціонарі є сучасне обладнання та комфортні умови для перебування пацієнтів.

Особлива увага приділяється індивідуальному підходу до лікування, з урахуванням фізіологічних і психологічних особливостей залежного. Спостереження з боку лікарів здійснюється в режимі 24/7 – це дозволяє відстежити найменші зміни динаміки відновлення і при необхідності проводиться коригування схеми.

Вартість лікування наркоманії в стаціонарі нашого центру залежить відразу від декількох основних факторів: фізіологічного та психологічного стану пацієнта, переліку застосовуваних терапевтичних процедур і тривалості перебування в стаціонарі.

Позбавте себе або свого близького від згубної наркотичної залежності, відновіть здоров’я і відчуйте всю красу життя без вживання наркотиків!