Консультація психіатра

Складно знайти людину, яка жодного разу не відчувала важких емоційних потрясінь, пов’язаних з різними аспектами життя: втрата близьких людей, складності на роботі, конфлікти в родині, депресивні стани і т.д. На жаль, більшість людей не може впоратися зі своїми психічними проблемами самостійно – вони потребують консультації платного психіатра, що міг би визначити точну причину розвитку проблеми і призначити адекватну схему лікування.

Сьогодні отримати консультацію психіатра можна будь-яким зручним для вас способом: звернувшись по телефону, залишивши заявку на сайті, прийшовши в клініку або замовивши консультацію психіатра на дому.Типи і види реакції на стрес


Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

Консультація лікаря психіатра у Львові

Психіатр є вузькопрофільним фахівцем, що здійснює діагностику, спостереження і лікування психічних розладів. При цьому, консультація лікаря-психіатра може знадобитися не тільки пацієнтам, які мають психічні проблеми, а й здоровим людям, яким необхідно пройти огляд лікаря-психіатра для отримання водійських прав, дозволу на зброю, а також працевлаштування на ряд посад.

Консультація приватного психіатра в нашій клініці проходить в комфортних для клієнта умовах. Тут створені всі необхідні умови, а також є найсучасніше обладнання, що дозволяє надавати послуги європейської якості.

Консультація психіатра нарколога

Є однією з найбільш затребуваних послуг приватної психіатричної клініки. Вона дозволяє провести мотиваційну бесіду з пацієнтом, визначити наявність наркотичної або алкогольної залежності, оцінити її складність, а також виробити ряд заходів для подальшого успішного лікування.

Консультація передбачає тільки індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Він заснований на комплексній діагностиці організму, а також оцінці функції органів і систем. У разі необхідності, виконується збір і оцінка аналізів – це дозволяє визначити тип прийнятого наркотику і поточний збиток, нанесений організму алкоголізмом або наркоманією.

Безкоштовна Консультація

Ви можете зателефонувати або замовити безкоштовну консультацію

Кваліфіковані Спеціалісти

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування