Зняття ломки

Ломка або абстинентний синдром – це дуже тяжкий фізіологічний стан організму, який провокується припиненням регулярного вживання наркотичних засобів. В процесі ломки, наркозалежний відчуває гострі, часом нестерпні фізичні болі, які хочеться усунути прийомом чергової дози наркотику.

Зняття ломки вдома або в умовах стаціонару, дозволяє істотно знизити фізичні муки організму, а також прискорити процес відновлення. Дана процедура є медикаментозною і дозволяє почати процес повноцінної реабілітації пацієнта, з подальшою відмовою від прийому наркотичних засобів.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

Зняття ломки Львів – оперативна допомога в медичному центрі "Сучасна Психіатрія"

Для того, щоб врятувати себе і своїх близьких від фізичних страждань, які спостерігаються при припиненні систематичного вживання наркотиків – зверніться в наркологічний центр «Сучасна Психіатрія»! Наші кваліфіковані лікарі-наркологи швидко проведуть необхідну діагностику, ефективно знімуть ломку і підготують організм для подальшого відновлення.

Зняття ломки може проводитися як вдома у залежного, так і в стаціонарі клініки. Стаціонар є кращим варіантом, в цьому випадку, пацієнт знаходиться під суворим контролем наркологів, які мають можливість координувати весь процес при проведенні процедури.

Зняття метадонової ломки

Метадон належить до класу синтетичних наркотичних засобів опіоїдного ряду. Відмова наркомана від прийняття дози викликає сильну ломку протягом 1-2 тижнів, а в деяких випадках – більше 1 місяця, що небезпечно як для фізичного здоров’я, так і для психологічного стану людини.

Позбавлення від метадонової залежності передбачає досить тривалий і складний процес усунення абстинентного синдрому. Процедура вимагає участі професійних лікарів-наркологів і якісних медпрепаратів.

Зняття ломки в стаціонарі – чому важливо робити це в клініці?

Спроби самостійно позбавитися від проблеми, в абсолютній більшості випадків призводять до зриву і подальшого поглиблення залежності. Стаціонарне лікування має високу ефективність, що істотно підвищує шанси на повне усунення залежності при подальшій реабілітації.

Важливість зняття ломки в стаціонарі обумовлюється відразу двома важливими факторами: в стаціонарі є все необхідне обладнання, комфортні умови, а також пацієнт знаходиться під пильним наглядом фахівців, які можуть вжити необхідних заходів в будь-який момент.

Зняття ломки вдома

Медичний центр «Сучасна Психіатрія» проводить зняття ломки вдома у пацієнта. Бригада лікарів виїжджає за адресою протягом декількох хвилин після виклику, проводить огляд і негайно виконує маніпуляції, що дозволяють мінімізувати фізичні страждання залежної людини.

Звертайтеся до професіоналів, і спрямуйте життя в здорове русло!