Лікування булімії

Булімія – це психологічний розлад, що супроводжується патологічно високим потягом до їжі. Люди, які страждають на булімію, регулярно думають про їжу, навіть відразу після її вживання, розмовляють про її користь чи шкоду, кількості калорій в тій чи іншій страві, при цьому відчувають гострий страх повноти.

Захворювання супроводжується постійною «обжерливістю» і почуттям голоду, хворий приймаючи їжу просто не може зупинитися, після чого, через підвищений страх набрати зайву вагу, штучно викликає блювотний рефлекс, використовує засоби для схуднення, проводить надмірні фізичні навантаження і приймає проносні засоби.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

Причини виникнення булімії

Причинами захворювання не є порушення функцій органів, тому лікування розглядається як усунення психологічної проблеми пов’язаної з психологічним станом людини. До основних причин виникнення булімії відносять: захворювання центральної нервової системи (ЦНС), широкий спектр психологічних розладів, гормональний дисбаланс, низька самооцінка, часті стреси.

Основою якісного лікування є своєчасна і точна діагностика, яку можна провести тільки в спеціалізованій клініці, яка має все необхідне діагностичне обладнання і кваліфікованих лікарів. 

Правильна і своєчасна діагностика дозволяє визначити першопричину виникнення захворювання і призначити правильне лікування.

Симптоми булімії – коли необхідно звертатися до лікарів

Як і інші захворювання, булімія має ряд типових симптомів, при виявленні яких необхідно звертатися до фахівців за допомогою. Симптоми поділяються на два основних типи: фізіологічні та поведінкові.

До поведінкових симптомів відносять: надмірне і часте вживання їжі, спроби швидше «проковтнути» ще погано пережовану їжу, ознаки психологічних розладів, замкнутість.

До фізіологічних симптомів булімії відносять: часті і швидкі перепади ваги (набір і скидання маси тіла), загальне нездужання, слабкість м’язів, підвищене слиновиділення, стоматологічні захворювання (викликані регулярною блювотою), схильність до запалення горла і глотки, ознаки зневоднення і т.д

Методи лікування булімії в спеціалізованому медичному центрі Сучасна Психіатрія

Лікування булімії в клініці «Сучасна Психіатрія» передбачає комплексний підхід, в першу чергу, спрямований на усунення першопричини розвитку проблеми. У разі прояву органічної форми захворювання, проводиться лікування первинної патології, а при прояві нервової булімії, забезпечується корекція психологічних розладів.

В період лікування нервової булімії використовується два різновиди терапії: індивідуальна і групова. При виявленні патологічної фізіології обмінних процесів призначається спеціальна дієта, разом з медикаментозною терапією.

Особливе місце в процедурі лікування булімії займає психотерапевтичний курс, що проводиться висококваліфікованими лікарями-психологами. На ньому проводяться мотивуючі бесіди, що дозволяють пацієнтові виправити власний психологічний стан і позбутися від проблеми.