Лікар психотерапевт у Львові

Психотерапія, функції психотерапевта і уявлення про те, чим вони займаються, в Україні оточене міфами, гіпотезами і чутками, часто вони виходять з фільмів або соц.мереж.

Деякі думають, що психотерапевти працюють тільки в психіатричних клініках з тяжкохворими людьми і тому бояться звертатися. В першу чергу цьому сприяє низька поінформованість людей про їх психічне і психологічне здоров’я. Багато хто навіть не здогадується, що за допомогою сеансу консультації, приватний психотерапевт може поліпшити їхнє життя.

І сьогодні ми розповімо, для чого потрібна психотерапія, що таке консультація психотерапевта, напрямки психотерапії, і як записатися на прийом до психотерапевта у Львові.

call

Безкоштовна Консультація

Ви можете зателефонувати або замовити безкоштовну консультацію

doc

Кваліфіковані Спеціалісти

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

anonymus

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування

У яких випадках необхідна допомога психотерапевта?​

Зазвичай всі психічні розлади розвиваються поступово, починаючи з малопомітних симптомів, і з часом наростають.

Консультація психотерапевта потрібна, коли з’явилися такі ознаки:

  • Зміни характеру, з’явилися протягом короткого терміну;
  • Якщо в житті багато стресових подій, з якими ви важко справляєтеся, відчуття безвиході, постійної напруги, важко зосередитися, депресія;
  • Відчуття постійної втоми, немає бажання виконувати елементарну роботу;
  • Якщо у Вас є постійні переживання, фобії, безпідставна тривога, страхи, панічні атаки;
  • Безсоння або постійна сонливість;
  • Неприємні фізичні відчуття в тілі, не пов’язані з хронічними захворюваннями;
    Безпідставні, регулярні напади агресії, злості і дратівливості.

Чим раніше Ви звернетеся до психотерапевта, тим легше Вам буде впоратися зі своїми проблемами. Так задуматися про запис на прийом до лікаря варто при найменших ознаках.

Що лікує психотерапевт?​

Психотерапевт – це лікар, який займається лікуванням психічних розладів, що виникають на тлі стресу, придбаних психічних травм в дитячому або вже дорослому віці і генетичними захворюваннями. Але ці розлади не пов’язані з важкими захворюваннями головного мозку або його травмами, ці проблеми вирішуються на консультації психіатра.

Основним методом роботи є консультація.

У центр “Сучасна Психіатрія”, ви можете звернутися з наступними проблемами:

Як і звичайний лікар, іноді психотерапевт потрібен і дітям. Цього не потрібно боятися, адже часом дитячі проблеми можуть перерости в дорослому віці в серйозні психічні порушення і їх консультація буде набагато складніша.

Основні напрямки психотерапії

Сьогодні, в сучасній психотерапії лікарі використовують багато різних напрямків для консультацій і лікування. Виділяють наступні основні з них:

Психоаналіз – суть полягає в тому, що в основі психіки лежить підсвідоме. Наприклад інстинкти, захисні механізми, мотивація та інші.

Гештальт терапія – основною метою цього напрямку вважається розширення навичок саморегуляції психіки, самосвідомості, і як наслідок, досягнення внутрішньоособистісної цілісності, наповненості і сприйняття власного життя.

Когнітивно-поведінкова терапія – по теорії цього методу у виникненні психологічних проблем і психічних розладів, основну роль грають пізнавальні процеси.

Метод терапії лікар вибирає індивідуально під час першого сеансу. Після прийому лікар вже знає як він буде працювати, а іноді може змінювати напрямки лікування.

Консультація лікаря психотерапевта

В Україні багато людей не знають, що таке консультація, як вона проходить і що там відбувається. Через це, часто виникає страх перед першим прийомом приватного психотерапевта.

Консультація психотерапевта – це бесіда лікаря з клієнтом, спрямована на вирішення його проблем. Власне, психотерапевт не вирішує проблему, а допомагає людині самостійно знайти шлях до її вирішення. Для цього можуть використовуватися групові форми консультації або індивідуальні. Тривалість лікування залежить від конкретної ситуації і проблеми людини.

Для різних клієнтів, застосовуються різні методи консультування. У клініці “Сучасна Психіатрія” перший прийом психотерапевта проходить індивідуально і в подальшому визначається напрямок роботи. Іноді можуть залучатися суміжні фахівці, наприклад, консультація нарколога, психіатра або інших лікарів, для кращого вирішення проблеми.

Як записатися на прийом до психотерапевта у Львові

Записатися на прийом до приватного психотерапевта в медичний центр “Сучасна Психіатрія” можна зателефонувавши або на сайті. Вартість послуг залежить від конкретної ситуації і проблеми, які є у людини і остаточна ціна визначається після першого консультування. Звертаючись до нас в Центр, вас чекає повноцінна діагностика, професійна консультація фахівців, якісне лікування і хороша підтримка. Наші лікарі можуть допомогти навіть в складних випадках, коли інші відмовилися. Ми допоможемо Вам повернутися до звичного і щасливого життя.

Виїзд на Дім та Трансфер

Виїзд по Львову та Львівській області 

Клініка Високого Рівня

За час роботи ми залучили найкращих фахівців

Анонімно та Конфіденційно

Ніхто не дізнається, що Ви проходите курс лікування